Hoşgeldiniz, Ziyaretçi. Giriş

MaliyetAnaliz.com nedir?

MaliyetAnaliz.com inşaat sektörü İlanlari için satıcılar ve alıcıları aynı çatı altında buluşturan internet uygulamasıdır.

Neden MaliyetAnaliz.com?

Maliyet bir projenin hayata geçebilmesinde en önemli unsurlardan birisidir. En doğru çözümlerin üretilmesi projeye ait bütün kalemlerin nitelik ve niceliklerinin özenle belirlenip, alternatiflerin detaylı bir şekilde analiz edilmesi ile mümkündür.

MaliyetAnaliz.com ne işe yarar?

Satıcılar piyasaya sundukları malzeme ve hizmetleri tanıtabilir ve alıcılardan gelen talepleri değerlendirip fiyatlandırabilirler. Alıcılar gerçekleştirmek istedikleri İlanlari için ihtiyaç duydukları malzeme ve hizmet kalemlerini MaliyetAnaliz.com|MetrajTablosu ile listeleyip kendi belirledikleri satıcılardan veya MaliyetAnaliz.com üyesi olan bütün satıcılardan teklif alabilirler.

Sistem nasıl çalışır?

Proje sahibi üzerinde çalıştığı metraj tablosunda yer alan imalat kalemlerini arama kutusuna yazarak herbir imalat kalemine ait çeşitli kurum ve piyasa fiyatlarına ulaşır. Arama filtresinde yapacağı ayarlar ile istediği kurum ve/veya piyasa fiyatları içinden arama yapabilir.


 
MaliyetAnaliz.com©2016